Alt yapıya ve gençlere önem veren Akova Barışspor Antrenör Ali Kemal Yener ve Şener Gürsel nezaretinde Akova sahasında çalışmalara devam ediyor.

Akova Barışspor’da yaptığı çalışmalarla spor camiasının takdirini toplayan Antrenör Ali Kemal Yener birçok yetenekli genci futbola kazandırmak için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz “Alt yapıyı çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda futbola yetenekli gençlerimizi kazandırmak için elimizden geleni yapmanın gayretini sarf edeceğiz. Alt yapımızın kapıları tüm gençlerimize açık. Hedefimiz futbola birçok yetenekli genci kazandırmaktır. Bu sezonda gençlerimizin yer alacağı kadroyu oluşturarak süper Amatör kümede güzel ve mücadele eden bir takım oluşturmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Antrenör Ali Kemal Yener “Bugüne kadar olduğu gibi, bugünde yarında gençlerimize önem vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Alt yapıyı önemsiyoruz ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yetenekli gençlerimizi futbola kazandırmak bizi ziyadesiyle onurlandıracak. Gençlerimize kapımız her zaman açık. Gençlerimizi Akovaspor’a bekliyorum” dedi.