Hendek İnşaat Tadilat
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Hendek’te AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantı’sına katıldı.

 Bakan İsmet Yılmaz’ın ve yoğun katılımın olduğu AK Parti Danışma toplantısına AK Parti Milletvekilleri Şaban Dişli, Hasan Ali Çelik, , Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti ilçe başkanları, Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan, AK Parti İlçe teşkilatı yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları, teşkilat üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, muhtarlar ve çok sayıda partililer katıldı.

Yoğun katılımın olduğu toplantı,  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan Başkanlığını AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yaparken üyeliklerini Gülşen Fatma Dursun, Orhan Aydın, Bilal Deniz ve Muhammet İkbal Camcı yaptı.

Toplantıda AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nın faaliyetlerinin yer aldığı slayt ve AK Parti Hükümetinin icraatlarının sunumunun ardından açılış konuşmasını AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yaptı.

 Dünya bizi hayranlıkla izliyor

Başkan Sofu, AK Parti’nin karanlığa kapalı, aydınlığa açık diyerek, siyaset sahnesinin üzerine çıkmasının üzerinden 11 yıl geçtiğini belirterek “ Sizlerin ve halkımızın teveccühleri ile tek başına iktidar olmasının üzerinden de 9.5 yıl geçti. Partimiz bütün bu zaman içerisinde milletimizle fikir bağını güçlü tutmuştur. Partimiz her kesimin temsil edildiği, milletimizle bütünleşmiş ve hedefi milletimizin mutluluğu ve refahı olan bir partidir. Dünya bizi hayranlıkla izliyor. Hepimiz birbirimize kenetlenerek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam etmeliyiz “ Diyerek, AK Parti hükümetinin icraatlarından bahsetti.

Esnaf öğrenci buluşuyor

Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun  da “ Kadın kolları olarak faaliyetlerimizi yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Ramazan ayında tespit edilen mağdur ailelerimizi ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşıladık. Okulların açılmasıyla da mağdur çocuklarımız için kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak adına esnaflarımızla kampanya başlattık. Esnaf öğrenci buluşuyor kampanyasıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaşıyoruz. Kampanyamızı devam ettireceğiz. Herkesin yardımcı olmalarını bekliyoruz “ Diyerek, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 

 

 

Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz, İl Genel Meclis Üyeleri adına da M.Nedim Alkan ve Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan selamlama konuşması yaparak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

“ Sen Hendeksin Büyük Düşün “

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, seçim beyannamesinde vermiş olduğu sözlerin ne aşamaya geldiği konusunda bilgiler vereceğini belirterek  “ Bizler halkımıza söz verdik. Yola çıktığımız zaman 1999 seçimlerinde ilk söylediğimiz söz, gelin Hendek’i birlikte yönetelim, ikinci sözümüz ise 2004 seçimlerinde “Gelin Hendek’i birlikte yönetmeye devam edelim “dedik. Son seçimlerde ise “ Sen Hendeksin Büyük Düşün “ dedik. Büyük projelerle alakalı büyük düşündük. Birçok birincilik ödülleri aldık. Marmara Belediyeler Birliği tarafından da bu hafta ödül alacağız. 2009’da seçim beyannamemizde söz verdiğimiz projeleri değil söz vermediklerimizi de yaptık. Size karşı verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gururunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. 3.5 yılımız dolu dolu geçti“ Diyerek slayt eşliğinde yapılan hizmetlerle ilgili bilgi verdi. İnci, Hendek’e gelen hizmetlere destek veren İl Başkanı Recep Uncuoğlu’na ve milletvekillerine teşekkür etti.

“ Memleket baba gibidir, babaya hizmet etmek büyük onurdur  “

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısına katılan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz partililere bir selamlama konuşması yaptı. Bakan Yılmaz  “ İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır. Biz inanıyoruz ki insanlara faydalı olmanın yolu siyasetten geçiyor. Halka hizmetten geçiyor, halka hizmetin yolu da siyasetten geçiyor. Bizler de halka hizmet etmenin yolu olarak siyaseti seçtik. Yapamayacaklarımızı vaat etmedik, her vaat ettiklerimizin de arkasında olduk. Çünkü inancımızda vardır, ne aldanan olacak nede aldatan olacağız. Her ne söz verdiysek arkasında olacağız. Vatandaşlarımız da sözlerimizin takipçisi olması lazım. Ben Başkan Ali İnci’nin hizmetlerini dinledim. Vaat ettiklerini ve vaat etmeyip de yaptıklarını gördüm. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bir ve birlik olmamız lazım, böylelikle çözülemeyecek hiçbir şey kalmaz. Dünden daha iyi olacağız. Memleket baba gibidir, babaya hizmet etmek büyük onurdur  “ Dedi.

Hediye

Konuşmanın ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Bakan Yılmaz’a gümüş kaplamalı vazo hediye ederken toplantıya katılımından dolayı teşekkür etti.AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun da Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’a çiçek takdim etti.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz kendisine hediye edilen Gümüş kaplama Vazoyu çalışan kadınların hakkı olduğunu söyleyerek AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun’a hediye etti.

Hediye takdimin ardından Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz toplantıdan ayrıldı.

“ Birlik olduk, dirlik olduk, birlik olacağız, büyüyeceğiz “

Daha sonra milletvekilleri adına Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, selamlama konuşması yaptı. Çelik “ Yerel ve genel faaliyetlerle ilgili bilgiler verildi. Türkiye’yi geçmişten geleceğe doğru görmek gerekiyor. Geçmişe taş atarak geleceğe yol görünmez. Hedefimize yol alacağız. Türkiye iyi bir durumda. Sizlerin gücü ve desteğiyle çok yol katettik. Birlik olduk, dirlik olduk, birlik olacağız, büyüyeceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum “ Dedi.

Toplantı sonrası Milletvekili Hasan Ali Çelik, partililerin sorularını cevapladı.