Hendek İnşaat Tadilat

Hendek ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ve  ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde Milletvekili Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu,  Ali İhsan Yavuz ve Genel Merkezde Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı  Ayhan Sefer Üstün ve Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş  ile görüşerek kendilerine, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Hendek Ak Parti heyetini TBMM de Sakarya Milletvekili Mustafa İsen ve Recep Uncuoğlu karşıladılar. Daha sonra Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un da katıldığı ülke gündemi yerel ve genel siyaset konularında   toplantı yapıldı.    

Hendek Ak Parti Heyeti Ak Parti Genel Merkezine giderek, Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile de toplantı yaparak görüş alışverişinde bulundular.

Son olarak,  Ak Parti Teşkilat Başkanı Milletvekili Mustafa Ataş ile de  toplantı yapan ilçe teşkilatı,  seçim sonuçları hakkında bilgi vererek 1 Kasım seçim çalışmalarıyla ilgili hazırlanmış, bir faaliyet kitapçığını sundular.

Görüşmeler tamamladıktan sonra Hendek Ak Parti Heyeti Millet Camisinde Yatsı namazını kılarak Hendek’e gelmek üzere,  Ankara’dan ayrıldılar.