Hendek Vadi Emlak
Atatürkçü Düşünce Derneğinin düzenlediği Kaynaşma gecesinde büyük coşku yaşandı

 Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hendek Şubesi muhteşem bir kaynaşma gecesi düzenledi. Geceye katılanlar şarkı söyleyip, dans ederek doyasıya eğlendi.

 

Öğretmenevinde

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hendek Şubesi’nin kaynaşma gecesi öğretmenevi salonunda yapıldı. Geceye ADD Hendek Başkanı Saliha Nal, yönetim kurulu üyeleri, Yrd. Doç. Çetin Baytekin, Hendek Eğitim Fakültesi’nde görevli öğretim görevlileri Suzan Cömert, Nurgül Kocaman, araştırma görevlileri Sadiye Keleş, Burçin Hamutoğlu, Serhat Arslan, ADD üyeleri ve üniversite öğrencileri katıldı.

ADD gençliği

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ADD Gençlik Kolları Temsilcisi Arzu Demir açılış konuşması yaptı. Demir Atatürkçü Düşünce Derneği’nin faaliyetlerini anlatarak, geceye katılan dernek üyeleri ve diğer konuklarla birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Kaynaşma gecesi

ADD Hendek Şube Başkanı Saliha Nal ise gençlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Düzenli bir şekilde etkinlikler yapma çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Üniversiteli gençlerimiz ile bir arada olmak ve dernek üyelerimiz ile gençlerimizin kaynaşması için düzenlediğimiz kaynaşma gecemize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Şarkı söylediler

Konuşmaların ardından Kaynaşma gecesinde gençler gitarda Ömer Kesgin, bağlamada Özgün Güzel ve solistler Çağla Çakır ve Ezgi Nal’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülere eşlik etti. Söylenen şarkılar ve türküler eşliğinde dans eden konuklar gönüllerince eğlenerek stres attı.

Çekilişle hediye

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlence ve kaynaşma programı sonunda çekiliş yapıldı. Çekilişte kazananlara çeşitli hediyeler takdim edilirken altın kolye sürprizi vardı. Çekilişte ADD Yönetim Kurulu Üyesi Saadet Andırırbu, kendisine çıkan altın kolyeyi jest yaparak kabul etmedi ve bir kez daha çekiliş yapılmasını istedi. Daha sonraki çekilişte altın kolyeyi üniversiteli bir genç kazandı. Program gençlerin roman havası ve çeşitli müzik eşliğinde eğlenmelerinin ardından son buldu.