2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Cüneyt Yondemir, İsmet Atılgan, Hasan Şenol ve Suat Çakmak kısa sürede 2.OSB’de yaptıkları faaliyet ve çalışmalarla dikkat çekerken, 10 Adet Tekerlekli Sandalye alarak ihtiyaç sahibi ailelere teslim etmeye başladı.

Alınan 10 adet Tekerlekli Sandalyelerden Sakarya’da ve Karabük’te ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edilmesinin ardından 5 adet Tekerlekli sandalyeleri de ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim etmek için tespit çalışmalarını sürdürüyor.

2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ve yönetimi, yaptığı dayanışma ve kaynaşma programları, ziyaret, gezi programlarının yanı sıra ihtiyaç sahibi Öğrencilere burs vermeyi de ihmal etmiyor.

Dernek Başkanlığını devraldığı günden bu yana aktif şekilde çalışmalar yapan 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya “ Sanayici iş adamlarımızın kaynaşması ve dayanışması için 2.OSB’de değişik zamanlarda programlar yapıyoruz. 2.OSB’de bulunan Fabrikalarımızı ziyaret ederek fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu programların dışında Dernek olarak gezi programları da düzenleyerek bu kaynaşma ve dayanışmayı arttırmayı hedefliyoruz. Ayrıca ihtiyaç sahibi olan öğrencilere burslarda veriyoruz. İhtiyaç sahibi olan Vatandaşlarımızı tespit ederek aldığımız Tekerlekli Sandalyelerin kalanlarını teslim edeceğiz. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız OSB’de Müteşebbisler Derneğimize başvurabilirler” ifadelerine yer verdi.

Tekerlekli sandalye İhtiyacı olan vatandaşlar 2.OSB Müteşebbisler Derneğine müracaat edebilir.