Hendek Vadi Emlak
Hendek 2.OSB’de faaliyet gösteren Hekim Yapı Geleneksel 3. Aile pikniğini huzur ve neşe içinde geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Tesis çalışanları ve idari personelin aileleriyle katıldıkları piknik Hekim Yapı’nın çalışanlarıyla birlik ve beraberliklerini gösterdiler.Bu dev organizasyonda Çeşitli aktivite ve oyunların düzenlendiği piknik Sapanca Gölü kenarında nezih bir mekân olan Göle Divan tesislerinde  gerçekleşti. Çalışan personelin aileleri ile katıldığı bu güzel piknikte 1000 kişilik bir katılım oldu. Organize edilmiş şişme oyunlar, gün boyu süren eğlenceli aktiviteler ve çekilişlerin sonucunda çeşitli hediyeler dağıtıldı.Hekim Yapı çalışanlarını ve ailelerini servisler ile piknik alanına gelmelerini ve piknik sonunda servislerle dönüşlerini sağlayarak kusursuz bir organizasyon yaparak çalışanlarına vermiş olduğu değeri bir kez daha göstermiş oldu.

 Hekim Yapı  Tesisler Müdürü Mustafa Hekim ile yaptığı açıklamada” Hekim çalışanlarımız bizim için önemli ve değerlidir.Personelimiz daha doğrusu ailemiz bizim için önemlidir, çünkü çalışanlarımız bizim ailemizdir diye devam etti. Bu tip organizasyonları sürdürmeye devam edeceklerini bundan sonrada idari personelle çalışanlarını bu tarz aktivitelerde yan yana getirerek aradaki samimiyeti ve karşılıklı diyaloğu  artırarak iş verimini artırmayı planladıklarını ve yeni fabrikalarla tesislerini büyüterek yeni istihdamlar yapacaklarını sözlerine ekledi.