Maçın 11.dakikasında Gökhan’ın kaydettiği golle Hendekspor 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısı karşılıklı ataklarla başladı. Maçın 56.ncı dakikasında Hendekspor’un kazandığı Penaltı atışını Gökhan gole çevirerek skoru 2-0’a getirdi. Maçın 85.dakikasında pozisyon sonrası futbolcular arasında gerginlik çıktı. Gerginliğin büyümesini Antrenörler engellerken daha sonra Karasuspor’lu Yöneticiler takımı sahadan çekti.

Maçta Dikkat Çekenler

Futboldan ziyade Hazırlık karşılaşmasından çok maçta yaşananlar dikkat çekti. Maçın ilk yarısında her iki takım oyuncuları arasında gerginlik yaşandı. Gerginliğin büyümesi üzerine Maçın hakemi Hendekspor ve Karasuspor’dan bir oyuncuya ilk önce Kırmızı Kart gösterdi, akabinde Kırmızı Kartları iptal ederek her iki oyuncunun yerine oyuncu girmesiyle maç devam etti. Zaman zaman sert müdahaleler ile geçen karşılaşmanın 85.nci dakikasında futbolcular arasında gerginlik yaşanmasının ardından Karasuspor’lu yöneticiler takımı sahadan çekerek soyunma odasına gönderdiler. Bu gerginliğin ardından her iki takım yöneticileri kısa süreli tartışırken Hendekspor’lu bir yöneticinin Karasuspor’lu bir futbolcu ile tartışarak hakaret etmesi hoş karşılanmadı.

Hendekspor: 2

Karasuspor: 0

Hakemler: Ertuğrul Kardeş, Rahman Akcan, Hasan Kılıç

Stad: Atatürk

Hendekspor: Muhammet(Dorukhan), İ. Hakkı( Erat), Onur(Enes), Hakkı(Mirza), İlker, Cihat(Batuhan), Bedirhan(Serhat), Gökhan, Burak(Emrah), Doğukan(Ömer), Emrecan(Mehmet)

Antrenör: Sami Bağdatlı

Karasuspor: Ercan, Mehmet, Mustafa, Kaan, Haluk, Hasan, Yasin, Emre, Sözen, Ünal, Berkay(Semih)

Kaan, Murat, Yusuf, Semih, İsmail, Burak, Ali

Antrenör: Behçet Durak

Goller: Dk.11, 56(pen)Gökhan( Hendekspor)