İLÇE BÜTÜNLEŞTİ

Sakaryasporun eski futbolcularından stoper Mehmet Ali Honca’nın komutasındaki Lacivert Siyahlılar, sezon başında profesyonellikten amatörlüğe dönen Hendek’li kaptan Hakan Soylu ile şuana kadar mükemmel bir seri yakaladı. Başkan Sadettin Meraklı ve yönetimi de, başta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve Kaymakamlığın büyük desteği ile takımı bugüne kadar getirdi. İlk yarının sonuna kadar da maddi manevi sıkıntı çekmeden götürecekmiş gibi gözüküyor.

BİR TANE PİLOT TAKIM LAZIM

Takımın başarılı antrenörü Mehmet Ali Honca, geçen sene Karasusporu çalıştırdığını, futbolculuk dönemindeki Sakarya’yı da çok iyi tanıdığını belirterek, “Sakarya futbol kenti. Şampiyonluğa da aç. Bizler de. Çünkü benim kariyerimde teknik direktör olarak bir şampiyonluk yok, bildiğim kadarıyla futbolcularımın da. İnşallah hepimiz için bu yıl bir ilk olacak. İlk hedefimiz de ilk yarıyı puan farkını daha da açarak lider bitirmek" dedi.

Hendekspor evinde Beşyüzevlerspor'u Pazar günü saat 14:00'da konuk edecek. Bu önemli maçta 12. güç olan Hendekspor taraftarının Atatürk stadında iki yerini alarak Liderliğimizi sürdüreceğimize inanıyoruz.