Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Kadıköy Yardımsever Dernek Başkanı Haydar  Duran Kurban Bayramı öncesi Hendek Anadolu Lisesinde tespit edilen 20 öğrenciye  Bayram alışverişi yaparak Kıyafet  hediye etti.

Hendek’te öğrenim gördüğünü  ve çok güzel dostlukları kurduğunu belirten Kadıköy   Soyağacı Yardım Severler  derneği Başkanı Haydar Duran ,Hendek Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Akbulut,Okul Aile Birliği Başkanı Osman Ayar ve Öğretmenlerle birlikte Kurban Bayramı öncesi  tespit edilen durumu olmayan 20 öğrenciye kıyafet alarak hediye etti.

Okumayı herkese tavsiye eden Soyağacı Yardım Severler  derneği Başkanı Haydar Duran “ Okumanın yaşı ve mazereti olmaz.Bir çok mesai arkadaşlarımızı yıllar sonra okumak için teşviklerde bulunduk.Bunların bir çoğunun başarılı olduğunu görmek bizleri çok mutlu etmiştir.Böyle güzel örneklerin ve duyarlılığın çoğalması bizleri daha çok mutlu edecektir.

Hendek Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Osman Ayar Yardımsever Derneği Başkanı Haydar Duran’a yaptığı örnek davranış ve yardımlardan ötürü çok teşekkür ettiğini ifade etti.