Hendek Vadi Emlak
Hendek Anadolu Lisesi öğrencilerinden 16 yaşında ki Engelli Sinem Meyvacı ,Dünya Engelliler günü tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesinde hayata gözlerini yumdu.

Hayata gülümseyen ve hayat dolu ve hayata gülümseyen 16 yaşında ki Hendek Anadolu Lisesi ve Özel Gelişimsel Yaklaşım Eğitim ve Rehabilitasyon öğrencisi Sinem Meyvacı,hayata gözlerini yumdu ve  sevenlerini hüzne boğdu.

Vefat eden Sinem Meyvacı’yı cenazesinde öğretmenleri, sınıf ve okul arkadaşları yalnız bırakmadı.Vefatının ardından sınıf arkadaşları Sinem Meyvacı’nın oturduğu sıraya “Seni Hiçbirzaman unutmayacağız kardeşim” yazarak çiçek bıraktılar.

Sınıf ve Okul arkadaşlarıcenaze namazı öncesi de Sinem Meyvacı’nın cenazesi Yazlık mahallesinde ki evinden Yazlık Camii’ne getirildi.Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri,Okul Müdürleri,Öğretmenler,Siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Sinem Meyvacı , gözyaşları ve dualarla son yolculuğuna uğurlanarak Kazımiye Köyü aile kabristanlığında toprağa verildi.