Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, cumartesi  günü, İl Başkanlığında  İlçe Başkanları toplantısı düzenledi. Toplantıya Hatipoğlu’nun yanı sıra Yönetim kurulu üyeleri ve  16 ilçe başkanı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan  İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, kadınların siyaset içerisinde üstlendikleri sorumluluklara değindi. Hatipoğlu, “Önümüzdeki yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz.30 Mart yerel seçimlerinin sadece  belediye başkanlığı seçimi değil, Türkiye 'nin  geleceğine karar verişinin seçimi olacaktır.Sakarya İl Kadın Kolları ve İlçe  teşkilatlarımız olarak yaklaşan yerel seçimlerin  sorumluluğunu üstlendik ve elimizden gelenin çok daha fazlasını yapabilme gayreti ile yolumuza devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz ve programlarımız devam edecek.İlçelerdeki arkadaşlarımız ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve üye  çalışmalarını sürdürüyorlar. Herkese ve her kesime ulaşmaya devam edeceğiz.30 Martta inşallah güzel bir zafer kazanacağız.” şeklinde konuştu.

Sakarya’nın 16 ilçesinden gelen İlçe Kadın Kolları Başkanları ile  hem yerel hem de genel siyasetle ilgili istişarede bulunan AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, ilçe teşkilatlanmaları ve yereldeki çalışmalarla ilgili her ilçenin raporlarını inceledi.