Hendek Vadi Emlak
HAS Parti Hendek İlçe teşkilatı Olağan Genel kongresinde tek liste ile seçime giden atama ile görevi yürüten Vahit Tanır İlçe Başkanı oldu.

Hendek Belediyesi Ticaret merkezi konferans salonunda gerçekleşen HAS Parti Hendek İlçe Teşkilatı Olağan Kongresine HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş,HAS Parti İl Başkanı Osman İbrahimbaş, İl Yönetimi,Düzce Cumayeri Belediye Başkanı Yakup Keleş,MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve yönetimi,Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan,İlçe Başkanı Vahit Tanır ,HAS Parti İlçe Başkanları,DP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,ve Partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Haluk Uğur  Dağıstanlı  yürütürken ,Katip üyeler  ise Halim Tatar,Ö.Faruk Bürtek oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet raporları okundu.

HAS Parti İlçe Başkanı Vahit Tanır yaptığı konuşmasında Kongrenin hayırlar getirmesini temenni ederek kongreye katılan herkese teşekkür etti.

HAS Parti İl Başkanı Osman İbrahimbaş  Yerel siyaseti değerlendirerek “Bizler bu ülkenin geleceğini şekillendiren,sorumluluk sahibi ve üstlenmiş kişileriz.Teşkilatlarımızı önemsiyoruz.Çalışmalarımız devam edecek.Önümüzde ki yerel seçimlerde büyük bir başarı elde edecek,genel seçimlerde de iktidar olacaktır.Kongremizin hayırlar getirmesini diliyor.Göreve gelen Başkanımız ve yönetime başarılar diliyorum.

HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş Ülke genelinde ki siyaset ile ilgili konuşmalar yaparak Kongrenin hayırlar getirmesini,göreve gelecek olan İlçe Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

Tek liste ile seçime giden Vahit Tanır İlçe Başkanı olurken Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Hüseyin Alemdaroğlu, Şevket Çakır, Davut Atabek, Turan Polat, Yaşar Gevher, Kazım Demir, Ahmet Akbal,Sefa Yılmaz, Metin Uygun, Muammer Kaynak

Yönetim kurulu yedek , Şen Kalyoncu, Necdet Keleş, Osman Dandan, Cüneyt Altunevlek, Önder Özkul, M.Ali Karagün, Eser Baylan, Ercan Çakır, Gündoğan Aydın, Muammer Gözcü, Fatih Demirel