Hendek Vadi Emlak
HAS Parti Hendek İlçe Teşkilatı halkla bir araya gelerek HAS Partinin siyesi misyonunu anlattı.

HAS Parti Hendek İlçe Teşkilatında yapılan halkla buluşma toplantısına İlçe Başkanı Vahit Tanır,İlçe Yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

Sorunlar üzerinden gerginlikler oluşturmak değil mevcut sorunları gerginliklere ve kutuplaşmalara meydan vermeden çözmek gerektiğini belirten HAS Parti Hendek İlçe Başkanı Vahit Tanır yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Tanır “ Toplumsal sorunlar,hukukun üstünlüğü ve demokratik ilkeler esas alınarak uzlaşma ve adalet çerçevesinde çözülecektir.HAS Parti mevcut sistemin temelini teşkil eden demokrasiyi esas almıştır.Vatandaşlarımızın asil, seçilenlerin ise vekil ve hizmetkar olduğu bir siyasal sistemi kurmak istiyoruz.Partimiz bugünkü istismarcı,kavgacı siyaset yerine uzlaşmacı bir anlayış ile ikame edecek,hakaret,küfürleşme ve gerilim yerine temiz bir siyaset dilini ortaya koyacaktır.Siyaseti millet adına bir proje dahilinde yapacağız.Bulunduğumuz yeri en iyi şekilde temsil edeceğiz.Afaki vaatlerde bulunmayacağız.Zorluklarda mazeret aramayacağız.Mağdur edebiyatı yaparak kendimizi ön plana çıkarmayacağız.Bütün vatandaşlara eşit mesafede durup hepsini kucaklayacağız.Milli değerlerimizi ve kültürümüzü en üst düzeyde koruyacağız “ dedi.

Tanır sözlerine şöyle devam etti. “ HAS Parti siyasetin temelinde maddi ve manevi değerler ön plana çıkararak insan merkezli bir siyaset hedeflemektedir.Maddi ve Manevi değerler esas alınarak teşebbüs hürriyeti ön plana çıkarılacaktır.Verilen sözlerden geri dönülmeyecek,bunun için her verilen sözün gelecekte neler getireceği göz önünde bulundurulacaktır.HAS Parti’nin diğer siyasi partiler gibi geleneksel siyaset yerine,yeni bir siyaset anlayışı içinde yerli bir parti olduğumuz esas olacaktır.Yani güdümlü bir siyaset yerine kendi değerlerimiz ön plana çıkartılarak bir siyaset anlayışını esas alıyoruz “ dedi.

HAS Parti İlçe teşkilatı konuşmaların ardından Vatandaşlara ikramlarda bulunarak bir süre sohbet etmeleri ile program son buldu.