Hanne’s Cafe, Restaurant ve Dinlenme Tesisleri kamuoyu açıklaması.
1956 yılından bu yana büyük bir Aile şirket olarak yola çıkan Haneler, başarı ivmesini 2019 yılında hizmete açtığı Hannes’s Cafe Restaurant ile taçlandırmıştır.
Hendek’e önemli ölçüde katma değer sağlayan ve hizmet sektörünün önemli bir parçası haline gelen Hanne’s D-100 karayolu, iller arası geniş bağlantısı ve ana arter lokasyonunun sağladığı avantajların yanı sıra, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla gözde bir tesis olmayı başarmıştır.
Dinleme tesisi
İller arası ulaşım güzergahı, araç yoğunluğu, uygun otoparkı, çocuk oyun alanları, bay bayan WC, emzirme odaları, yöresel ürünler bölümü ve diğer kriterlerin taşındığına dair ilgili tüm kurumlardan alınan uygunluk yazıları sonrasında Belediyemize yapmış olduğumuz başvuruda Cafe ve Restoranın yanı sıra Dinlenme Tesisi olarak ruhsatlandırma süreci tamamlanmıştır.
7/24 hizmet
Hanne’s Cafe-Restoran ve Dinlenme Tesisleri olarak 7/24 Vatandaşlarımıza en iyi şekilde, kurallara ve tedbirlere uygun bir şekilde, hijyen ve kaliteden taviz vermeden, Hendek’imize yakışır bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Hendek’in vitrini olmaktan gurur duyuyoruz.
Saygılarımızla