Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü 2011-2012 yıl sonu sergisi Hendek Gençlik Merkezi’nde törenle hizmete açıldı.

İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği sergi açılışını hayırlı olsun dilekleri ile Belediye Başkanı Ali İnci yaptı. Açılışa Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlu ve çok sayıda vatandaş katılırken, AK Parti Milletvekili Şaban Dişli ve eski AK Parti İlçe Başkanı Şenay Sakal açılıştan bir süre sonra sergiyi gezdiler.

Serginin açılışının ardından İlçe Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlu yaptığı konuşmasında yıl boyunca yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek kursiyerlere ve programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan İnci’de serginin açılışını yaptıktan sonra kursiyerlere ve emeği geçenlere teşekkür ederek Hendek’te her geçen gün sosyal alanda yeni bir faaliyetin yapıldığını belirterek, bundan mutluluk duyduğunu belirtti.

Serginin açılışının ardından Kursiyerlerin hazırladıkları çalışmaların sergilendiği defile ilgi gördü. Defilenin ardından Hendek Gençlik Merkezi salonunda sergilenen dikiş, nakış, giyim ve Naht sergisi ilgi ile incelenerek ziyaret edildi. Hendek Gençlik Merkezi salonunda açılan sergiyi gezerek inceleyen  AK Parti Milletvekili Şaban Dişli’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan tablo hediye etti.