Hendek İnşaat Tadilat
 Hendek Puna Ortaköy’de geleneksel düzenlenen Halil Ağa Türbe cemiyetine Vali Mustafa Büyük ve beraberindekiler ile birlikte  yoğun katılımla gerçekleşti.

Puna Ortaköy Türbesinde düzenlenen Mevlid-i Şerife Vali Mustafa Büyük,Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Belediye Başkanı Ali İnci,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis üyeleri,Daire amirleri,Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Puna Ortaköy Muhtarı İsmet Topal ve Köylü vatandaşların desteği ile her yıl geleneksel düzenlediği türbe cemiyetinde okunan Mevlid-i Şerifin ardından Pilav ve Ayran ikramında bulunuldu.

Osmanlı Padişahı Orhan Bey zamanında 1298 yılında kurulan Puna Ortaköy’de bulunan Halil Ağa türbesinde bir asırı aşkın Mevlid-i şerif okuma programı düzenleniyor.

Puna Ortaköy Muhtarı İsmet Topal her yıl geleneksel hale getirilen türbe okuma programına katılan Vali Mustafa Büyük ve beraberindeki herkese teşekkür ettiğini ifade etti.