Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te kısa süre önce hayata geçirilerek kurulan  HAKUT Derneği (Hendek Arama Kurtarma Timi Derneği) faaliyetlerine aralıksız devam ederek Eğitim ve seminerlerin yanı sıra doğa yürüyüşleri de gerçekleştiriyor.

HAKUT Derneği üyeleri İlçe Merkezinden başlayan ve Uludere şelale bölgesine kadar devam eden Doğa yürüyüşü gerçekleştirerek farklı sosyal aktivitelere de imza atmayı hedefliyor.

HAKUT Kurucu Yönetimi yaptıkları değerlendirmede “ Eğitim ve Seminerlerimizin yanı sıra farklı sosyal etkinlikler ile derneğimizi daha aktif ve cazip hale getirmeyi hedefliyoruz. Derneğimizin amacı Halkımıza doğal afetler ve günlük hayatta yaşayabilecekleri kazalar ile ilgili eğitim vermenin yanı sıra farklı sosyal etkinliklerle üyelerimizi bir araya getirmek ve kaynaştırmaktır. Daha önce gerçekleştirdiğimiz ilk yardım ve çeşitli eğitimlerimize devam edeceğiz. Gönüllü vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği eğitimlerin ardından derneğimize üye yapma çalışmalarımızı da sürdüreceğiz. Gönüllü olan vatandaşlarımızı derneğimize üye olmalarını bekliyoruz.

Vatandaşlar Rasim paşa camii yanında bulunan HAKUT Derneği bürosuna giderek Üyelik ve bilgi alabilirler.Ayrıca mail yoluyla bilgi alınabilir.

E-mail adresi : hakut_@hotmail.com