Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Adliyesinde görev yapan Hakim ve Savcıların yeni görev yerlerine tayin olması nedeniyle veda yemeği verildi.

Hendek Adliyesinden Kayseri’ye atanan  Asliye Ceza Hakimi Murat Kahraman, Ağrı’ya atanan Sulh Ceza Hakimi Hamdi Vural,Yargıtay Tetkik Hakimliğine atanan Cumhuriyet Savcıları Faruk Kıl ve Didem Seda Karaca için veda yemeği verildi.

Bayraktepe tesislerinde tayin olan Hakim ve Savcılar için  verilen veda yemeğine Kaymakam Mustafa Ayhan, Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı,Cumhuriyet Baş Savcısı Can Bayır ,Belediye Başkanı  Ali İnci, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar, Hakimler,Savcılar ,Avukatlar ve adliye personeli katıldı.

Veda yemeğin ardından Belediye Başkanı Ali İnci tayin olan Hakim ve Savcılara Bayraktepe fotoğrafının yer aldığı tablo hediye ederek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Kaymakam Mustafa Ayhan ve protokol tayin olan Kayseri’ye atanan  Asliye Ceza Hakimi Murat Kahraman, Ağrı’ya atanan Sulh Ceza Hakimi Hamdi Vural,Yargıtay Tetkik Hakimliğine atanan Cumhuriyet Savcıları Faruk Kıl ve Didem Seda Karaca’ya plaket takdim ederek görevlerinde başarılar dilediler.

Bir süre sohbet ederek vedalaşan Hakim ve Savcılar,Hendek’te güzel günlerin geçtiğini ve ilgilerinden dolayı herkese çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.