Hendek Vadi Emlak
Büyükşehir Belediye Kupası’nda finalin adı Hacıkışla-Harbişspor oldu.Süper Lige yükselen Hackışlaspor başarılı bir sezonun ardından Büyükşehir Belediye kupasında da fırtına gibi esiyor.

Büyükşehir Belediye Kupası’nda yarı final maçları oynandı. İl Özel İdarespor’u 4-0 yenen Hacıkışla ve S.Kurtköyspor’u 3-2 mağlup eden Harbişspor finale yükseldi. Kupada final Perşembe günü 18.00’da oynanacak.

Finalistler belli

Büyükşehir Belediye Kupası’nda yarı final heyecanı yaşandı. 1.Amatör Küme şampiyonlarının kozlarını paylaştığı yarı final maçlarında İl Özel İdarespor’u 4-0’la geçen Hacıkışla ve büyük heyecana sahne olan karşılaşmada S.Kurtköyspor’u 3-2 mağlup etmeyi başaran Harbişspor finale yükselmeyi başardı.

Final maç perşembe günü

Büyükşehir Belediye Kupası’nda final heyecanı Perşembe  akşamı yaşanacak. Erenler Spor Kompleksi’nde 18.00’da oynanacak müsabakada Hacıkışla ile Harbişspor şampiyonluk için kozlarını paylaşacak. Final karşılaşmasında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve protokol üyelerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.