Hendek İnşaat Tadilat

Yenimahalle’de oturan Haberhendek okurumuz WhatsApp haber hattımıza görüntülerini ulaştırarak yeni yapılan çocuk parkının zemininin çok kötü olduğunu dile getirerek yetkililerin bir an önce sorunu gidererek daha kullanılır hale getirmesini istedi.

Yenimahalle’de oturan Haberhendek okurumuz şikayetinde “ 2243 no’lu sokakta  yapılan yeni çocuk parklarını gelişi güzel koyarak gittiler. Etrafı çevrilmemiş, zemini ile ilgili çalışma yapılmamış. Çocuk parkında alt zemini düzgün değil, taşlar var, en ufak yağmurda çamur içerisinde oluyor. Hafta sonu çocuklarımı götürdüğüm park çamur içerisinde olmasından dolayı geri dönmek zorunda kaldık. Çocuklarımız bu oyun alanlarından faydalanamadıktan sonra ne işe yarar. Yaptık oldu mantığı ile hareket etmek yerine öncelikle zeminini uygun hale getirilerek yapılmasını istiyoruz” diyerek yetkililere seslendi.

Yenimahalle 2243 no’lu sokakta bulunan Çocuk parkının zemini ile ilgili Yetkililerden bir an önce zeminin daha kullanılır hale getirilmesi bekleniyor.