Hendek Vadi Emlak
Sakarya Yenihaber Gazetesi Hendek Temsilcisi ve www.haberhendek.com internet sitesinin editörü Mehmet Kavis mavi kapak kampanyasına destek vererek Rehabilitasyon merkezine bir adet tekerlekli sandalye hediye etti.

Sakarya Yenihaber Gazetesi’nin Hendek Temsilcisi ve  www.haberhendek.com   sitesinin editörü Mehmet Kavis “Mavi Kapak Kampanyası”na destek vererek topladığı mavi kapakları Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi Amiri Abdullah Pehlivan’a teslim etti.

Kavis , teslim ettiği mavi kapaklar ile bir adet manüel tekerlekli sandalyeyi Engelli Koordinasyon Merkezi Amiri Abdullah Pehlivan ile birlikte Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne götürerek teslim ettiler.

Engelli öğrenciler ile bir süre sohbet eden Haberhendek editörü Mehmet Kavis, “Herkes gibi bizlerde elimizden geldiğince kampanyaya destek olmayı arzu ettik. Rehabilitasyon merkezimizde öğrencilerin ihtiyaçlarına hitap etmesinden dolayı bağışladığımız tekerlekli sandalyeden dolayı mutluluk duyuyoruz. Bize bu konuda destek veren Hendek Belediyesi Engeli Koordinasyon Merkezi’ne teşekkür ederim.“ dedi.

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır, “Mavi Kapak Kampanyası ile alınan tekerlekli sandalyeyi öğrencilerimizin kullanım amacı ile bizlere hediye eden, her zaman destek veren Yenihaber Gazetesine ve Hendek Temsilcisi Mehmet Kavis’e teşekkür ederim.” dedi.