MHP Sakarya Milletvekili adayı Levent Bülbül ve Melihşah Budak, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır ile birlikte Haberhendek.com’un yeni ofisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bülbül ve Melihşah Budak, Genel Yayın Müdürü Mehmet Kavis’le görüştü. Kentin en çok tıklanan haber siteleri arasında yer alan Haberhendek’in başarısını dikkatle takip ettiklerini belirten Bülbül ve Budak, “Hendek’te böylesine başarılı bir basın yayın kuruluşumuzun olması bizleri mutlu ediyor” dedi. MHP heyeti Kavis ve ekibine başarılar diledi.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için yoğun bir çalışma yürüttüklerini anlatan Levent Bülbül, seçimin önemine değindi. Ülkenin bir beka sorunu olduğuna dikkat çeken Bülbül, ‘Yalan ve ihanet sarmalına kapılan ve Türkiye ile hesaplaşmaya çalışanların adeta maşası haline gelenlere bu ülkeyi teslim edemeyiz. Türkiye'nin bugün uluslararası ya da terör odaklı saldırılara karşı kenetlenmesi gerekiyor. Bu birlikteliği sağlayacak yapı da Cumhur İttifakıdır” dedi.

Bülbül, “Millet birdir, o da Türk milletidir. Türkiye’yi durdurmaya hiçbir odağın, hiçbir karanlık mahfilin nefesi yetmeyecektir. Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına mihmandarlık ve rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket; milletimizin varlık sigortası, egemenlik haklarımızın ebedi bekçisidir” dedi.

Haberhendek bizim değil Hendek’lilindir

Mehmet Kavis ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Doğru, tarafsız ve ilkeli duruşumuzdan taviz vermeden, ahlaki değerlerin ve kamu yararının ön planda olduğu bir yayıncılık anlayışı ile şehrimize hizmet etme gayretindeyiz. Haberhendek bizim değil Hendek’lilindir” dedi. Konuşmaların ardından Hendek ve şehir üzerine bir dizi karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.