Hendek İnşaat Tadilat

Haberhendek sitemiz kuruluşundan bu yana bir yandan siz değerli takipçilerimize ilkeli ve tarafsız haberlerimiz ile ulaşırken diğer yandan teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere en kolay ve en hızlı şekilde ulaşmak için web sitemizi yeni yıla girdiğimiz günlerde yenilemiştik.

Haber Hendek objektif, ilkeli yayıncılık, tarafsızlık anlayışı ile çıktığı yolda yeniliğe, teknolojiye de önem vererek Hendek’te bir ilke imza attı ve mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Haber Hendek ailesi olarak okurlarımızın da fikirleri doğrultusunda web sayfamızın yanı sıra mobil sayfamızı da yayına aldık. Okurlarımızın talepleri ve fikirlerine de önem veren Haber Hendek ailesi Hendek’te internet haberciliğinde bir ilke imza atarak mobil uygulamamızı da siz değerli takipçilerimizin kullanımına sunduk.

Haber Hendek mobil uygulamasını akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinize yüklemek için Google Play Store’a girerek “Haber Hendek” yazarak uygulamamızı yükleyebilirsiniz.

Mobil uygulamamız şuan için sadece Android platformunu desteklemektedir. En kısa zamanda IOS uygulamamızıda yayına alarak Iphone ve Ipad kullanan takipçilerimizin hizmetine sunacağız.

Uygulama Yükleme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wHaberHendek