Hendek Vadi Emlak
11-13 yaş grubunda 12 madalya, 14-15 yaş grubunda 10 madalya olmak üzere toplam 22 madalya alan Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü, turnuvada birinci olurken, sporculara okullarında ödül tören yapıldı.

 Sakarya Lütfü Yaman Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda dereceye giren Hendekli sporculara okullarında tören yapıldı. Hendek Çamlıca ilköğretim Okulu ve Yeşiller İlköğretim Okulu’nda başarılı olan sporcular için ödül töreni yapıldı. Törene, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, öğrencileri ve antrenörlerini tebrik etti. İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli de “Çocuklarımızın başarıları bizleri mutlu etti. Hendek birçok başarılara imza attı ve bugün yeni bir heyecan daha yaşıyoruz. Çamlıca’dan da çocuklarımız spora gönül veriyor ve başarılarını görüyoruz. Geleceğinizden emin olarak sizleri kutluyor başarılar diliyorum” dedi.

 

Ödüller verildi

 

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ise “Şu anda Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonlarımız var ve bunlar Hendek’ten çıktı. Bu sporcularımızın yetiştirildiği spor salonlarımız var ve bu büyük bir imkandır. Şampiyon olan çocuklarımızı kutluyor başarılarının devamını bekliyorum” dedi. Konuşmaların ardından başarılı olan sporculara ödülleri verildi.