Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te hizmet veren Güngör Harita ,Mühendislik ve danışmanlık bürosu törenle hizmete açıldı.

Cumhuriyet alanı Hendek Plaza da hizmet vermeye başlayan Lale güngör’ün işletmeciliğini yaptığı Güngör Harita ,Mühendislik ve danışmanlık bürosu açılış törenine Kaymakam Mustafa Ayhan, AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ,AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı  Ebru Kavasoğlu , AK Parti İlçe Başkanı  Ali Kemal Sofu, İlçe Emniyet Müdürü Metin Cetgeroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı g.Fatma Dursun,AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri  ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreni öncesi AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti İlçe Başkanı  Ali Kemal Sofu,AK Parti İl Yönetim kurulu üyeleri İşletme sahibi Lale Güngör ile birlikte bir süre sohbet ettiler.

Kurdale kesimi öncesi Belediye Başkanı Ali İnci , MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Kaymakam Mustafa Ayhan hayırlı olsun dileklerinde bulunarak işletme sahibi Lale Güngör ile birlikte açılışı gerçekleştirdiler.

Açılış sonrası Güngör Harita,Mühendislik ve Danışmanlık işletme sahibi Lale Güngör misafirleri ile yakından ilgilenerek ikramlarda bulundu.