Hendek İnşaat Tadilat

1.Amatör küme Liginin 3.haftası göreve gelerek başarılı bir performans sergilemesinin ardından görev yaptığı süre içerisinde sadece bir mağlubiyet alan Hendek Boğazspor Antrenörü Erkan Güleryüz yaptığı açıklamada “ Kulüp yöneticilerimiz ile bir araya gelerek yaptığımız görüşmeler sonucu özel nedenlerden dolayı başarılı bir şekilde yoluna devam eden takıma zarar vermek istemediğimi belirterek görevimi bırakmak istediğimi ifade ettim. Yönetim Kurulu üyelerimiz de anlayışla karşılayarak karşılıklı sözleşmemizi fesh ettik. Bundan sonra Boğazspor’un aynı kararlılıkla hedefine doğru gideceğine inanıyor ve başarılar diliyorum. Bizlere bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Kulüp Başkanı Şenol Taşkın ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ederim” dedi

 

Hendek Boğazspor Kulübü Yönetim Kurulunun da yaptığı açıklamada “ Antrenörümüz  Erkan Güleryüz ile karşılıklı anlaşarak, sözleşmesini feshetmiş bulunmaktayız. Kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

Hendek Boğazspor’da Güleryüz ile karşılıklı sözleşmenin feshedilmesinin ardından Kulüp Başkanı ve Yönetimi Eski Boğazspor Kulübü Antrenörü Arslan Taşkın ile görüşme içerisinde olduğu öğrenildi.