Aygüneş’in kaleme aldığı yazının ardından bugün Sakarya’da yayın yapan halk54 sitesinde “GÖZLER MHP İL BAŞKANI AHMET ZİYA AKAR’DA” başlıklı bir haber yer aldı. Haber tam anlamıyla “Yavuz Hırsız ev sahibini bastırır mahiyette.
Halk54’ün yazdığı yazı da Cumhur ittifakı bu kadar düşünülüyor ise, Aygüneş’in söylediklerini bir kenara koyup Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin bu davranışlarını sorgulamayıp Aygüneş’i hedef göstermek ustaca bir çabanın ürünüdür ve sorgulanması ayrı bir başarıdır.
Cumhur ittifakı vurgusu yapan kişilerin Yüce ile ilgili gündeme gelen rahatsızlığı görmezden gelip bunu söyleyenin cezalandırılmasını istemek abesle iştigaldir.
Bu konuyu Ekrem Yüce’ye sorma cesareti olamayanlar ve bu cesareti kendilerinde bulamayanlar, 40 yıllık milliyetçi ülkücü hareketin sarsılmaz neferi bir dava adamı olan biri hakkında konuşulabiliyor.
Aygüneş’in yazdığı yazı sonrası Ekrem Yüce’ye sorulması gereken “Cumhur İttifakına Uygun hareket ediyormusunuz?
Hendek ziyaretinizde MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu neden bilgilendirmediniz?
Milliyetçi Ülkücü Hareketi Hendek’te yokmu sayıyorsunuz? Gibi soruları Yüce’ye sorma cesareti gösteremeyenler Aygüneş üzerinden ustaca bir çaba göstermişlerdir.
Cumhur İttifakını bu kadar önemsiyorsanız o soruları Akar’a değil Yüce’ye sorarsınız.

Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz...