Karşılaşmaya iyi başlayan taraf konuk ekip Sakarya Tek oldu 3.Dakikada gelişen Atakta Erkan ile 1-0 öne geçti.
17.Dakikada ev sahibi Hendek Y.Mahallespor Emre Yurddakul ile skoru eşitledi 1.Dakika sonrası Sakarya TEK spor Fatih ile tekrar öne geçti 2-1.
35.Dakikada Hendek Y.Mahalespor Kazandığı Penaltıyı Levent golle çevirdi skor 2-2 oldu.
İyiçe toparlanan Hendek Y.Mahallespor 37.Dakikada Bedirhan 39.Dakikada Levent ve43.Dakikada Emre Yurdakul ile kazandığı goller ile İlk yarıyı 5-2 önde kapadı.
İkinci yarı daha atak olan taraf konuk ekip Sakarya TEK spor oldu ev sahibi Y.Mahallespor ikinci yarı genelde savunma ağırlıklı oynayınca konuk ekip Sakatya TEK spor atak üstüne atak yapmaya başladı.
56.Dakikada kazandığı Penaltıyı Y.Mahallespor kalecisi kurtardı 57.Dakikada geliştirdikleri atakta Yakup ile gol kazanan Sakarya TEK spor 62.Dakikada Melih ile bir gol daha kazandı skoru 5-4 getirdi.
Geride kalan dakikalarda her iki takımda gol atma başarısı gösteremeyince ev sahibi Hendek Y.Mahallespor sahadan 5-4 galip ayrıldı haftayı 3.Puanla Kapayan taraf oldu.
Hendek Y.Mahallespor:5
Sakarya TEK:4
Saha: Hendek Suni çim
Hakemler: Tayfun Güz, Cafer Özbay, Muhammet Talha Keskin
Hendek Y.Mahallespor:Tufan, M.Ali, Ercan, Y.Emre(Rahim), Bedirhan, Tarık(Batuhan), Uğur, Levent, Onur(İslam), Emre Çakar(Melihcan), Emre Yurdakul
Antrenör: Osman Yazıcı
Sakarya Tek: Yunus, Murat, Çağrı(Yunus), Melih, Erkan(Emirhan), Sefa, Yakup, Fatih, Mertcan(Emre) , Zekariya, M.Giray
Antrenör: Nedim Beriş
Goller: Dk 17-43 Emre Yurdakul Dk 35-39 Levent Dk 37Bedirhan(Hendek Y.Mahallespor)Dk 3 Erkan Dk 18Fatih Dk 57 Yakup Dk 62 Melih(Sakarya TEK)