Karşılaşmaya iyi başlayan taraf Hendek Baro oldu 4.Dakikada geliştirdiği atakta Danyal'ın attığı gol ile 1-0 Öne geçen taraf Hendek Baro oldu. İlerleyen Dakikalarda Toparlanan Hendekspor 11.Dakikada Gelişen Atakta Sadettin’in Ayağından Kazandığı Gol İle skoru 1-1 getirdi 20.Dakikada Gelişen Atakta Sinan ile gol Kazanan Hendekspor skoru 2-1 getirdi.Geride Kalan dakikalarda başka Gol Olmayınca ilk yarı 2-1 Hendekspor’un üstünlüğüyle Kapandı.

İkinci yarı Ataklarla Başladı Hendek Baro 34.Dakikada geliştirdiği Atakta Dalyan skoru 2-2 getirdi. Bir Dakika Sonrası Hendekspor Sinan ile skoru 3-2 getirdi. Hendek Baro Danyal ile Bir gol daha Kazandı skor 3-3 Geldi.Hendekspor 41.Dakikada Sinan ile kazandığı gol ile skoru 4-3 Getirdi. 44.Dakika Hendek Baro Bilal skor 4-4 Dk 45 Sinan Hendekspor 5-4 Dk. 47 Hendek Baro Cüneyt skor 5-5 Hendek Baro 50+2 gelişen atakta Resul ile skoru 6-5 Getirdi ve Turnuvanın Üçüncüsü Hendek Baro Oldu.

14.Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvasında Üçüncü olan Hendek Baro Takımının Kupasını İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve İyi Parti Hendek İlçe başkanı Fatih Bayındır verdi.

Saha: Orman İşletme

Hakem: Cafer Mamak

Hendek Baro:6

Hendekspor:5

Hendek Baro:Ferdi, Gökhan B., Resul, Danyal, Samet, Berkin, Kudret, Cüneyt, Gökhan Ö., Bilal, Hüseyin

Antrenör: Ferdi Kahveci

Hendekspor: Veysel, Hasan Tuncel, Mehmet, Hasan Altuntaş, Zafer, Fatih, Numan, Sinan, Sadettin, Mustafa

Antrenör: Sadettin Meraklı

Goller:Dk 4-34-38 Dalyan Dk44 Bilal Dk 47 Cüneyt Dk50+2 Resul(Hendek Baro)Dk 11 Sadettin Dk 20-35-41-45 Sinan(Hendekspor)

Şöhretler maçı

Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası öncesi Şöhretler Maçı yapıldı Kırmızı Takım ile Beyaz takım arasında yapılan Maç 2-2 Berabere Bitti.

Şöhretler Takımlarında Oynayan oyunculara Hendek Kaymakamı Orhan Burhan Tarafından maç sonrası çeşitli hediyeler verildi.