Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Göksu Köyünde meydana gelen kazada Traktör devrildi,4’ü ağır 20 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre ; Göksu Köyü  Durhasan mevkii yakınlarında Fazlı Köroğlu idaresinde ki 54 KL 718 plakalı Traktör dere kıyısında seyir halinde iken bir anda Traktör ve Römork devrildi.Devrilen Traktör Sürücüsü Fazlı Köroğlu , Römork altında kalan Muhammet Akgün ,Ayşe Akgün, Rabia Akgün , Ayten Akgün, Özdemir Akgün, Bünyamin Akgün,Emine Akgün ,Mustafa Akgün, Melih Köroğlu, Oğuzhan Köroğlu , Melek Köroğlu, Sevgi Köroğlu, Zeycan Armağan ,Emine  Armağan , Turgut Armağan, Mustafa Gök, Sevgi Gök , Sabri Gök, Utku Gök ,  Gamze Gök ,Ayşe Pelen, yaralandı.

Römork altından vatandaşlar tarafından çıkarılan 22  kişi 112 Ambulanslar ve vatandaşların özel araçları Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldılar. Mustafa Gök, Ayşe Pelen, Emine Akgün ve Melih Köroğlu Hendek Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildiler.

Yaralılar ise dere kenarında seyir halinde ki Traktör’ün devrilmesi ile ilgili nasıl olduğunu anlamadıklarını söyleyerek bir anda kendilerini römork altında bulduklarını ifade ederek kazanın şokunu yaşadılar.