Hendek İnşaat Tadilat

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, Geyveli’nin adeta çile çektiğini ifade ederken, “Artık asfaltlama yapılmalıdır. Geyve’yi kışın çamura mahkum edenler, yaz aylarında toza mahkum etmesinler.” Diye konuştu.

 

GEYVE

Acartürk, seçim çalışmasını Geyve ve köylerinde sürdürdü. Geyve merkezinde esnafın sorunlarını dinleyen MHP Milletvekili Adayı Acartürk, Geyve’nin sokaklarının tanınmayacak halde olduğunu belirterek, bu eziyetin bir an önce sona erdirilmesi gerektiğini söyledi.

 

ÇÖZÜN

Sakarya ilçelerinin merkezde olduğu gibi, Büyükşehir Belediyesi hizmet fakiri olduğunu belirten Acartürk, “Ama Geyve’deki durum artık dayanılamayacak duruma gelmiştir. Altyapı çalışmaları bahane gösterilmektedir. Fakat burada da bir sürü yanlışlıklar yapılmaktadır. Yine milletimizin milyonlarca lirası heba edilmekte, insanlarımız da çamur ve toz içerisinde bırakılmaktadır. Kış aylarında kabusu yaşayan Geyve, en azından yaz aylarında tozdan kurtarılmalıdır. Bunun için yetkilere seneler boyunca yaptıkları gibi laf üreteceklerine, artık hizmet üretmesi çağrısında bulunuyoruz” diye konuştu.