Hendek Vadi Emlak
Hendek  Belediyesi tarafından yapılan örnek projelerden birisi olan Hendek Gençlik Merkezi, gençlerin yoğun ilgisini görüyor. Çağdaş belediyecilik anlayışıyla hazırlanan Hendek Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi bu alanda bölgenin örnek komplekslerinden birisi haline geldi.Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlayacak onların boş zamanlarını keyifli geçirmelerini imkan verecek yüzme havuzu, engelli havuzu, çocuk havuzu, 3D sinema salonu, bowling, fitness salonu, bilardo, sergi salonu, çocuk dünyası, hamam, sauna, buhar kürü ve kafeteryanın da içinde bulunduğu ayrıca tüm Hendek halkına hitap edecek 1000 kişilik düğün salonu ile marketin de içerisinde yer aldığı Hendek Gençlik Merkezi cazibe merkezi haline geldi.

Hendek Gençlik Merkezi, sadece Hendek halkının değil çevre ilçelerden gelen vatandaşların da katılımlarıyla Hendek’e, kültürel sosyal ve ekonomik anlamda katkı sağlıyor.

Sözlerimizi yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek halkına verdiği sözlerden birisini daha yerine getirmenin gururunu yaşadığını belirterek “ Hendek Belediyesi bünyesinde faaliyete geçen bu merkezimizle birlikte en kıymetli varlıklarımız olan gençlerimizin eğitsel, sosyal, kültürel ve sportif alandaki gelişimlerine destek sağlanmaktadır. Hendek gençliğinin yeni adresi olan Hendek Gençlik Merkezi, kompleks yapısıyla Sakarya’da bir ilki gerçekleştirip bu alanda diğer belediyelere örnek olmuştur. Yüzme havuzu, engelli havuzu, çocuk havuzu, 3D sinema salonu, bowling, fitness salonu, bilardo, sergi salonu, çocuk dünyası, hamam, sauna, buhar kürü, kafeterya, market ve 1000 kişilik düğün salonu ile Hendek Gençlik Merkezi’ni gençlerimizin ve halkımızın hizmetine açmaktan ve bir sözümüzü daha gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Gençliğe yaptığımız her yatırım, onlara olan güvenimizin yansımasıdır “ Dedi.