Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te genç girişimciler açılış töreni ile İnşaat sektörüne atıldı.

Hendek Osman Yılmaz Caddesi üzerinde bulunan Osmanoğlu İnşaat firması yapılan açılış töreni ile hizmete açıldı.Genç girişimci iki arkadaş İnşaat Mühendisi Hızır Güngör ve eski futbolcu Akademisyen Kerem Gümrükçü,Osmanoğlu İnşaat adı ile İlçede İnşaat sektörüne adım attılar.

Açılış törenine Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül,İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz, Müftü Ekrem Saylam,Hendekspor Genel Kaptanı Ali Rıza Aktan,Eski Futbolcu olan Kerem Gümrükçü’nün futbolcu arkadaşları,Genç İş adamları Hızır Güngör ,Kerem Gümrükçü’nün sevenleri ve yakınları katıldı.

Açılış kurdela kesimi öncesi Hendek Belediye Başkanı Ali İnci “Genç girişimcilerimizin ,iş hayatına atılmasından dolayı mutluluk duyuyorum.Her geçen gün daha çok gelişen ilçemizde,yeni bir firmanın açılması bizleri sevindiriyor.Yeni iş yerimiz hayırlı olmasını diliyor.Genç iş adamlarımıza bol kazançlar diliyorum” dedi.

İlçe  Müftüsü Ekrem Saylam’ın dua etmesinin ardından ,açılış kurdelasını Belediye Başkanı Ali İnci,Müftü Ekrem Saylam ve Genç İş adamları birlikte kesti.

Açılış sonrası Genç İş adamları Hızır Güngör ve Kerem Gümrükçü misafirlerle tek tek ilgilenerek ikramlarda bulundular.

Yeni açılan Osmanoğlu İnşaat İlçede Yapı denetim,İzolasyon,Isı yalıtım ve İnşaat hizmetleri verecek.