Hendek Belediyesi karşısı Muammer Sencer Caddesi üzerinde açılan sergide öğrenciler birbirinden güzel el becerileri ve tablolar sergiyi gezenler tarafından takdirle karşılandı.

Sergiye İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, El Ele Engellilerle Yaşam Derneği Başkanı Esin Aygen, Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır, Öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerin yıl boyunca yaptığı çalışmaları gezen Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerin yıl boyunca yaptığı çalışmaları gezen Bahadır ve beraberindekiler çeşitli hediyeler alarak destek oldular.

Gelişimsel Yaklaşım Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır "Çocuklarımızın yıl boyunca hazırladıkları el becerilerini sergilemek ve özel olan çocuklarımızın yeteneklerini paylaşmak istedik. Çocuklarımızın daha sosyal olmaları bizler için ayrı bir mutluluk oluyor. Sergimize katılarak destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.