Selman dede mesire alanında Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin düzenlediği piknik programına MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, Jandarma Personeli, Hendek sağlık grup Başkanlığı sağlık sen İşveren temsilcisi Kemal Donat, Okul İşletme Sahibi Hilal Yanık Bahadır, Öğretmenler, veliler ve özel çocuklar katıldı.

Oyun grupları ve Animatör grubunun olduğu, çeşitli yarışmaların yapıldığı piknik programında özel çocuklar gönüllerince eğlenerek keyifli zaman geçirdiler.

Her yıl geleneksel hale getirilen ve ikramların olduğu piknik programında özel öğrenciler aileleri ile birlikte bol bol eğlenerek stres attılar.

Piknik programını ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır çocuklar ve aileleri ile sohbet ederek hazırlanan güzel organizasyona ortak oldular.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işletme sahibi Hilal Yanık Bahadır “ Geleneksel hale getirdiğimiz piknik programında çocuklarımız gönüllerince eğlenerek hoşça vakit geçirdiler. Bizlere bu ortamın sağlanmasında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Okulumuz çeşitli etkinlikleri ile programlarına devam edecek” diyerek piknik programına katılan herkese teşekkür etti.