Şimdi ise süratle Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanmak için çalışmaktadır. Bu zamana kadar başta Ankara, İstanbul, Konya, Bursa, Van, Mardin olmak üzere 12 İlde İl Başkanı tespit etmiştir.
Bu bağlamda Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanını belirleme çalışmaları çerçevesinde; istişarelerde bulunmak üzere Gelecek Partisi Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Nedim Yamalı beraberindeki heyetle birlikte 18 Ocak 2020 Cumartesi Sakarya’ya gelecektir.


Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı-Siyasi İşler Başkanı ve Parti Sözcüsü Selim Temurci, düzenlemiş olduğu toplantıda ataması yapılan İl başkanlarını basına tanıttı.  Bugün itibari ile Gelecek Partisinde ataması yapılan il başkanları sayısı 12’ye ulaştı.

Selim Temurci, tanıtım toplantısında; "Yoğun bir şekilde teşkilatlanma adına çalışmalarımız devam ediyor. Ataması yapılan, kurucu il başkanları il ve teşkilatları oluşturup, kısa zaman içinde kendi teşkilatlarını kongreye hazırlayacaklar. İlerleyen günlerde diğer iller ile alakalı sizlere bilgi paylaşımı yapılacaktır" Diye açıklama yaptı.

Gelecek Partisinde Ataması Yapılan İller;

-Hacı Abdurrahman DİLMEZ- ADIYAMAN

-Ali KURT- AMASYA

-Nazır GÜLER BAYBURT

-Alpaslan YILDIZ BURSA

-Hüseyin YILDIRIM ÇANAKKALE

-Gökhan KÜLCÜ ÇORUM

-Emin İLHAN MARDİN

-Muhammet Gürkan ŞERMİ MUŞ

-Abdulhakim KARABIYIK VAN