Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes ve İl Yöneticileri Hendek ilçe teşkilatının gerçekleştirdiği toplantıya katıldılar.

Hendek’te gerçekleşen ilk toplantıda İlçe başkanı Musa Akıcı'yı, İl başkanı Ender Serbes, İl başkan yardımcısı Ayhan Güler, İl teşkilat başkanı Fatih Mehmet Küçük, İl genel sekreteri Metin Burçak, İl başkan yardımcısı Sabri Kahraman eşlik ettiler.

Açılış konuşmasında İlçe başkanı Akıcı, İlden gelen İl başkanı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına hoşgeldin diyerek ilçe yönetimi hakkında bilgiler verdi ve ekip arkadaşlarını teker teker tanıttı.

İl başkanı Serbes, katılımın eksiksiz olması ve ilçenin heyecanından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakarya ilimizde Koordinatör Fatih Sunman'ın hem ilde gerek ilçesinde ki partimize katkıları tartışılmaz ve bize pozitif enerji veriyor diye bahsederken teşekkür etti. İlk hazır ilçe teşkilatı olduklarını ve Gelecek partisinin Sakarya da şuan en güçlü ilçe yönetim kadroları olduklarını ve bu dönemde görev aldıkları için teşekkür ederek, ilçeden memnun ayrıldı.