Gelecek Partisi Hendek İlçe başkanı Musa Akıcı yaptığı açıklamada "Değerli basın mensupları…Basın açıklamamızı bir kahvaltı programı düzenleyerek yüz yüze yapmayı çok isterdik ancak devletimizin Koronavirüs hastalığına karşı aldığı tedbirler nedeniyle yazılı basın açıklaması ile sizleri bilgilendirmek istedik.
Yerel basın olarak sizler kamuoyuna haber ulaştırmanın yanında halkı bilgilendirmek gibi çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizler yerel basın mensupları olarak lütfen bizim sesimiz olunuz. Hendek ilçemizde de artık koronavirüs pozitif vakaları gözlemlemekteyiz. Hendek halkını duyarlı olmaya ve kurallara uyumasını talep etmekteyiz. Fakat halk kadar ilçe yerel idarecilerimizinde önceliği insan sağlığı olmasını ve insan sağlığı adına projeler üretmesini talep ediyoruz. İlçemizin kalabalık alanlarına el dezenfektanları ve belli noktalara Büyükşehir belediye başkanımızın yeni monte ettirdiği dezenfektan tünellerinin acilen montajını yapılması, ilçe halkımızın sağlığı adına önem taşımaktadır.İlçe teşkilatımız olarak bu sosyal ve elzem durumda üzerimize düşen her türlü göreve hazırız.
Tek derdimiz güzide ilçemiz Hendek de birlikte yaşadığımız halkımızın sağlığı ön plandadır.
Bu süreçde hiç bir fedakarlıkdan kaçınmadan özveri ve tüm insanı duyguları ile görevini yapan kendi sağlıklarını tehlikeye atarak görevi başında olan tüm sağlık çalışanlarına canı gönülden şahsım ve ilçemiz halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Rabbim Yar Ve yardımcınız olsun. Dualarımız sizler ile..
Evde Kal HENDEK
Önce sağlık