Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Hendekspor, geçtiğimiz hafta Pazar günü Bursa Yıldırımspor ile karşılaştı. Hendekspor, oynadığı kötü futbolla rakibi karşısında 2-0 yenilerek şampiyonluk yolunda ağır yara aldı.

Yıldırımspor maçı sonunda, Hendekspor'u içeride ve deplasmanda takip eden Hendekli gazeteci Orhan Topçu, düşüncelerini belirten bir haber yaptı. Hendekspor'un Yıldırımspor karşısında oynadığı kötü futbolu ve teknik heyeti eleştirerek haber yapan Hendekli gazeteci Orhan Topçu'nun başına gelmeyen kalmadı.

GAZETECİYE TEHDİT MESAJI
Gazeteci Orhan Topçu, yapılan haber sonrası Hendekspor teknik direktörünün dün gece saatlerinde telefonuna tehditvari mesajlar yolladığını söyledi. Topçu, bu konuyla ilgili hukuk sürecini başlatacağını belirtti.

KINIYORUZ!
Her platformda ve her yerde sporun, barış, kardeşlik olduğunu her zaman dile getirdiğimiz basın mensupları olarak Hendek ilçesinde gazetecilik gibi önemli bir mesleği icra eden, Hendek'in markası Hendekspor'u her yerde takip eden, amacının sadece Hendekspor'un başarısı için gece gündüz demeden emek veren Hendekli gazeteci Orhan Topçu'ya yapılan bu çirkin olayı esefle ve şiddetle kınıyor, Hendekspor teknik direktörünün bir an önce Hendekli basın mensubu Orhan Topçu'dan kamuoyu önünde özür dilemesini bekliyoruz.