Hendek Vadi Emlak
Sakarya’da yerel Gazete  Sahibi Adnan U.  aralarında Basın İlan Kurumu Sakarya Müdürü Recep Bolat'ın da olduğu 3 kişiyi gazetede denetim yaparken vurdu.

 Sakarya’da yerel bir gazetede bugün sabah saat 10.30'da meydana gelen olayda gazeteye Basın İlan Kurumu'ndan denetime gelen Basın İlan İl Müdürü Müdürü Recep Bolat,Basın İlan Kurumu Denetçisi Devrim Özergin ve denetim komisyonunun gazeteci üyesi Mustafa Süke gazete patronu Adnan U. ile tartıştı. Tartışmada silahını çeken Adnan U'nun açtığı ateş sonucu denetim kurulu üyeleri yaralandı. Recep Bolat ve Devrim Özergin ağır yaralanırken Mustafa Süke'de vücuduna çok sayıda kurşun aldı. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hasatanesi'ne kaldırılan  Basın İlan Kurumu Denetçisi Devrim Özergin hayatını kaybederken, Recep Bolat Toyota İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'nde ameliyata alındı. Bolat'ın durumunun ağır olduğu belirtilirken Mustafa Süke'nin de ameliyata alındığı bildirildi.

 Adnan U. kaçtı

Adnan U'nun olay sonrası özel aracı ile kaçtığı belirtilirken, polis olayın ardından Adnan U'nun başkanı olduğu sivil toplum kuruluşu Odası'na baskın yaptı. U'nun evinide arıyan polis Adnan U'yu bulamazken arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi. Olay yerine giden Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ta incelemelerde bulundu.