Hendek Vadi Emlak
Hendek’li Hukuk danışmanı Yılmaz ve MHP Hendek Kadın kolları Başkanı Reyhan Zencir çiftinin güzel kızları Sakarya Adliyesinde Hakime olarak görev yapan Gamzenur ile Ahmet ve Sevim Yumuşakbaş çiftinin oğulları Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan  Yunus Emre Yumuşakbaş ,Sakarya Nehirpark düğün salonunda düzenlenen Nikah töreni ile bir ömür hayata yelken açtılar.

Sakarya Nehirpark Düğün salonunda düzenlenen Gamzenur ve Yunus Emre çiftinin Nikah törenine MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata,MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci,MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,İlçe Yönetimi,MHP Belediye Meclis Üyeleri, MHP Hendek eski ilçe başkanları,Hakimler ,Savcılar , Avukatlar, her iki ailenin sevenleri ve yakınları katıldı.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin kıydığı nikah töreninde MHP Milletvekili Münir Kutluata, Avukatlar Kubilay Köse, Muharrem Balcı ve Suat Harputluoğlu şahitlik ettiler.

Nikah töreni sonunda MHP Milletvekili Münir Kutluata evlilik cüzdanını evet diyerek bir ömür hayata yelken açan Gamzenur ve Yunus Emre çiftine ömür boyu mutluluklar dileyerek teslim etti.

Nikah töreni sonrası bir ömür mutluluğa adım atan Gamzenur ve Yunus Emre çifti mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiler.

Çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Zencir ve Yumuşakbaş aileleri misafirleri ile yakından ilgilenerek ikramlarda bulundular.Nikah töreninde ayrıca misafirlere çam fidanı dağıtılarak hediye edildi.