Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Anadolu Lisesi, Gençler Voleybol Yarı Final Müsabakaları’nda grupta son maçında İstanbul Doğa Koleji’ne 3-0 yenildi. Temsilcimiz 15.00’da Özel Ayşekadın Koleji önünde adını Türkiye Finallerine yazdırarak ilk 8’e kalmak çalışacak.

Tekirdağ’da devam eden Gençler Voleybol Yarı Final Müsabakaları’nda Hendek Anadolu Lisesi, gruptaki son maçında İstanbul Doğa Koleji ile karşılaştı. Final maçı oynamaya hak kazanan temsilcimiz rakibi önünde salondan 3-0 mağlup ayrılarak grubunu ikinci sırada bitirdi. Hendek Anadolu Lisesi, Türkiye’de adını son sekize yazdırmak için Başkent Üniversitesi Özel Ayşekadın Koleji ile karşılaşacak. 15.00’da başlayacak maçı temsilcimiz kazanması halinde 8’li Türkiye Finallerine adını yazdırmayı başaracak.

Hendek Anadolu Lisesi Antrenörü İdris Demir, Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasına kalmaları için önlerinde olan tek engeli aşmak için tüm güçlerini kullanacaklarını söyledi. Antrenör Demir, “Özel Ayşekadın Koleji ile final maçına çıkacağız. Son sekiz takım arasına kalmak için geldiğimiz Tekirdağ’dan bu başarı ile dönmek istiyoruz. Bunun için önümüzde olan maçı kazanmak istiyoruz. Sporcularım, final maçlarına alışık. Umarım bir sorun çıkmaz ve istediğimiz sonucu almayı başarırız” ifadesini kullandı.