Hendek İnşaat Tadilat
Şehit Emniyet Müdürü A.Gaffar Okkan’ın anısına düzenlenen panelde CHP İlçe Teşkilatı panelin siyasi propagandaya döndüğü gerekçesi ile Konuşmacı olan AK Parti MKYK Üyesi Sosyolog Prof.Dr.Mazhar Bağlı’yı protesto ederek panelden ayrıldılar.

CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı protesto ile ilgili açıklama yaparak şunları söyledi “ Sn. Ali Gaffar OKKAN'ı anma toplantısında siyasi propagandaya dönüşen Mahzar BAĞLI'nın konuşmasını protesto ederek toplantıdan ayrıldık. Konu ile ilgili görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşılması için ilgi ve yardımlarınızı rica eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

  "Sn. A. Gaffar OKKAN anısına biraz daha özen göstermeliyiz,Şehit Emniyet Müdürümüz Sn. Ali Gaffar OKKAN’ı ölüm yıl dönümünde bir kez daha rahmetle andık. Gerek görev anlayışı gerekse özel hayatındaki örnek davranışları ülkemiz insanları tarafından kabul görmüş ve takdir toplamıştır.Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen anma programında emeği geçen belediye ve emniyet çalışanlarına teşekkür ederiz.  Ancak anma programının ikinci aşaması olan HGM’deki toplantıda AKP MKYK üyesi  Mahzar BAĞLI’nın konuşması ne yazık ki toplantının amacına gölge düşürmüş ve siyasi propagandaya dönüşmüştür.  Bu yaklaşımı doğru bulmuyor ve kınıyoruz.

 A.Selami KARAKADI CHP Hendek İlçe Başkanı. "