Hendek Vadi Emlak
Hendek Ş.A.Gaffar Okkan İlkokulu 4-C ve 4-D sınıfları Öğretmenleri nezaretinde THK (Türk Hava Kurumu) Hendek Şubesini ziyaret ettiler.

Ş.A.Gaffar Okkan İlkokulu Öğretmenleri Nagihan Karabeke ve Saime Badur nezaretinde THK Hendek Şubesini ziyaret eden 4-C ve 4-D sınıfı öğrencileri THK ile ilgili sorular sordular.

THK Hendek Şube Başkanı Melha Polat ve Sayman Bircan Konuk Öğrencilerin sorduğu soruları yanıtlayarak THK hakkında bilgiler verdiler.

Öğrencilere THK’nın kuruluşu,amacı,halkın yapmış olduğu yardımlar ve bu yardımlar karşısında yapılan model Uçak,Planör,yamaç paraşütü,yelken kanat gibi kurslar hakkında bilgiler veren THK Hendek Başkanı Meliha Polat öğrencilerin ziyaretinden duyuğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti ve öğrencilere THK Dergileri,Kalem ve defter hediye etti.

Ş.A.Gaffar Okkan İlkokulu Öğretmenleri Nagihan Karabeke ve Saime Badur öğrencilere bilgiler veren ve Türk Hava Kurumunun tanıtımını yapan Şube Başkanı Meliha Polat’a ve Bircan Konuk’a teşekkür ettiler.