Hendek Belediyesi Ticaret Merkezinde açılan Sakarya 2.Tarım ve Hayvancılık Fuarında Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren Vepa Tarım ziyaretçileri ile yoğun zamanlar yaşıyor.

Tarım ve Hayvancılık Fuarına 2.kez katılan Vepa Tarım ortaklarından İş adamı ve Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi Veli Ergen ve iş adamı Mustafa Parlak, Sakarya 2.Tarım ve Hayvancılık Fuarında Ergen Tarım, Parlak Tarım Ve Vepa Tarımı tek standda buluşturdu.

Vepa Tarım Stantında, gübre, zirai ilaç, silaj, küspe, kömür ve fındık kabuğu ürünleri bulunuyor. Vepa Tarımın Ürünlerinde Fuara özel indirimli fiyatlar, fuar boyunca devam edecek.

Vepa Tarım ortaklarından İş adamı ve Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi Veli Ergen ve iş adamı Mustafa Parlak ziyaretçileri ile yakından ilgilenirken çeşitli ikramlarda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Vepa Tarım, silaj üretimini Çamlıca Bölgesinde bulunan üretim tesislerinde yapıyor. Çamlıcada bulunan sılaj üretim tesisleri 5000 m2 açık alan ve 500 m2 kapalı alan olmak üzere 5500 m2 alanda silaj üretimi yapıyor.

Vepa Tarım, D-100 Karayolu üzerinde Teksen Koleji yanında bulunan 6000 m2 açık, 700 m2 kapalı alanda ürünlerini sergilemeye ve hizmet vermeye devam ediyor.