Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor Bayan Voleybol Takımı 2013-14 sezonunda B Grubu’nda mücadele edecek

 Hendekspor’un, Türkiye Voleybol Federasyonu 3.Ligi’nde ki rakipleri belli oldu. Bu sezon B Grubu’nda mücadele edecek olan Hendekspor’da hedefler büyük. Antrenör İdris Demir, grubun güçlü olduğunu söyledi.  

 

HENDEK B GRUBU’NDA

Türkiye Voleybol Federasyonu 3.Ligi’nde mücadele eden Hendekspor’un rakipleri Ankara’da yapılan kura çekimi sonunda belli oldu. Lig’de B Grubu’nda mücadele edecek olan Hendekspor’u birbirinden zorlu rakipler bekliyor. Çift dereli lig usulü oynanacak olan ligde ilk iki sırayı alan takımlar Final Grubu’nda adını yazdıracak.

İŞTE RAKİPLER

Hendekspor bayan voleybol takımının mücadele edeceği ligde B Grubu’nda şu takımlar yer alıyor; Keşan Gençlik, 1907 Kanaryaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bahçelievler BLD, Bahçelievler Voleybol, İbrahim Turhan Lisesi, Silivrispor, İstanbul UPS, Büyükşehir Kağıtspor, Derince Belediyespor ve Çiftlikköy Belediyespor.

ŞANSIZLIĞI KIRACAĞIZ

Hendekspor’un tecrübeli Antrenörü İdris Demir, gruplarının zor olduğunu belirterek, ilk iki sırada yer almak adına ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Demir, “İstanbul takımlarının ağırlıkta olduğu bir gruptayız. Lige kadar en iyi şekilde hazırlanacağız. İki yıldır finalden dönüyoruz. Bu sezon artık şanssızlığımızı kırmak istiyoruz” dedi. Öte yandan sezon hazırlıklarını sürdüren Hendekspor, özel maç oynamak için rakip arayışlarına devam ediyor.