Hendek Vadi Emlak
Hendekspor Voleybol Takımı, yarın sahasında oynayacağı maça hazır. Antrenör İdris Demir, geçen hafta alınan mağlubiyetin telafi edileceğini belirterek, “Lig’de yenir bir seriye başlamak istiyoruz” dedi.

Rakip Anadolu

 

Aroma Bayanlar 3.Ligi’nde yarın Anadolu Üniversitesi’ni konuk edecek olan Hendekspor’da hazırlıklar tamamlandı. Lig’de üst üste aldığı 6 galibiyetin ardından geçtiğimiz hafta mağlup olan Hendekspor, Anadolu Üniversitesi maçında yeniden çıkışa geçmeyi hedefliyor. Zorlu maça mutlak galibiyet hedefiyle çıkacak olan İdris Demir’in öğrencilerinde moraller yüksek. Karşılaşmaya telafi maçı olarak bakan kızlar rakiplerini eli boş göndereceklerine inanıyor.

Yeni bir seri

Hendekspor’un başarılı antrenörü İdris Demir, ligde yeniden çıkışa geçmenin hesaplarını yapıyor. Geçtiğimiz hafta alınan yenilginin unutulduğunu belirten Demir, “Anadolu Üniversitesi’ni yenerek geçen hafta alınan mağlubiyeti telafi edeceğiz” dedi. Lig’de bu maçla yeni bir galibiyet serisine başlamak istediklerinin altını çizen tecrübeli çalıştırıcı, “Lig’de hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Zirveden kopmamak adına bu maçla birlikte yeni bir seri yakalayacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.