Hendek İnşaat Tadilat
Y. Hendekspor 31 Mart Pazar günü,  Hendek Atatürk Spor Salonunda saat 14.00’da  Kocaeli B.Şehir Belediye Kağıtspor’la karşılaşıyor.Y.Hendekspor Bayan voleybol takımı bu önemli maçta taraftarını maça bekliyor.

İlimizi Türkiye Aroma Bayanlar Voleybol 3ncü Lig B Grubunda temsil eden Yeni Hendekspor bayan Voleybol takımı bu hafta sonu çok önemli bir müsabakaya çıkacak. Ligde Play-Offa çıkma hesapları yapan Sultanlar , 31 Mart Pazar günü saat 14.00’de Hendek Atatürk Spor Salonunda Kocaeli B.Şehir Belediye Kağıtspor ile karşılaşacak.

Yeni Hendekspor İdris Demir antrenörlüğünde Ligde 20 maçta 16 galibiyet , 4 mağlubiyet alarak 49 puanla üçüncü sırada yer alırken , rakibi Kocaeli B.Ş.B.Kağıtspor’da 20 maçta 17 galibiyet , 3 mağlubiyetle 49 puanla ikinci sırada yer alıyor. 

Play-Offa çıkmak için Pazar günlü müsabaka her iki takım için büyük önem taşıyor. Antrenör İdris Demir  “ Tüm sporseverleri , kendilerini desteğe davet ederken, Pazar günkü müsabaka bir sezona bedel bir maç olacak. Seyircimizin desteği ile rakibimizi yenip Play-Offa çıkan taraf olmak istiyoruz” dedi.