Hendek Vadi Emlak
Hendekspor Voleybol Takımı 2013-14 sezonun çalışmalarına başladı

Filenin sultanları yeni sezonun hazırlıklarına başladı. Kadrosunu 4 transferle güçlendiren Hendekspor’da Antrenör İdris Demir hedeflerinin 2.Lig olduğunu söyledi.

 START VERİLDİ

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde ki temsilcimiz Hendekspor yeni sezonun hazırlıklarına başladı. 2013-14 sezonun startını Antrenör İdris Demir nezaretinde veren filenin sultanlarında moraller yüksek. Hendek Spor Salonu’nda sıkı bir hazırlık dönemi geçiren Hendekspor’da bu sezonda hedefler büyük.

4 TRANSFER

Lig öncesinde yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Hendekspor başarılı bir sezon geçireceğine inanıyor. Hendekspor bayan voleybol takımı Fenerbahçe’den Cansu, Bartın Polis Gücü’nden Çağla, Koç İ.O’dan Yasemin ve İzmitspor’dan Ezgi’yi transfer ederek yeni sezona iddialı şekilde hazırlanıyor.

HEDEF 2.LİG

Antrenör İdris Demir sezon hazırlıklarının iyi gittiğini belirterek, “Yeni sezon çalışmalarımıza başladık. Bu yılda şampiyonluk hedefiyle yola çıktık. Takımımıza yeni sporcular kazandırdık. İyi bir hazırlık dönemi geçirerek 2.Lig hedefine ulaşmak istiyoruz. Şuan her şey güzel gidiyor” şeklinde konuştu.          

Filenin sultanları antrenmanlarda gösterdikleri performanslarıyla tam not alırken bu sene şampiyon olacaklarına inandıklarını söylediler.

Antrenör İdris Demir’in minik kızı Neris Hendekspor’un antrenmanlarına renk katıyor. Sporcular Neris’e büyük ilgi gösteriyor.