Hendek İnşaat Tadilat
Hendek'li Filenin Sultanları, geçen sezonun ardından bu yıl da final maçını kaybederek 2.Lig’e kalamadı

Afyon’da yapılan 2.Lig’e Yükselme Play-Off Müsabakaları’nda temsilcimiz Hendekspor, son maçında Tarsus Belediyesi’ne 3-2 mağlup oldu. Temsilcimiz, Manisa Anemon’un rakibini 3-2 yenmesi sonrası sayı avantajıyla 2.Lig’e yükselemedi.

Hendekspor, Afyon’da yapılan 2.Lig’e Yükselme Play-Off Müsabakaları’nda son maçında Tarsus Belediyesi ile karşılaştı. 2.Lig’e kalabilmesi için mutlak kazanması gereken temsilcimiz salondan 3-2 mağlup ayrılınca gözünü Manisa Anemon-Bartın Polisgücü karşılaşmasına çevirdi. Bu müsabakada Manisa Anemon’un rakibini 3-2 mağlup etmesine karşın Hendekspor, sayı averajı ile Bartın Polisgücü’nün gerisinde kalarak geçen yılın ardından bu sezonda 2.Lig’e yükselme şansını final karşılaşmasında kaybetti.

Haya kırıklığı yaşadık

Geçen sezonun ardından bu yılda 2.Ligin kapısından final maçında dönen Hendekspor’da antrenör İdris Demir ve oyuncular büyük üzüntü yaşadı. Kapısına kadar geldikleri 2.Lig’e bir kez daha kalamamanın hayal kırıklığını yaşadıklarını belirten Antrenör İdris Demir, “Gerçekten kötü bir gün yaşadık. Kendi maçımızda yaptığımız bireysel hataların yanında Bartın Polisgücü’nün, Manisa Anemon önünde aldığı sonuç bizi gerçekten yıktı. Çok üzgünüz” ifadesini kullandı.